Physics (637 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.20 | 45.40 | 44.60 | 43.80 | 43.00 |
50 (18 total)
- Arunothayaraj, Sandeep (Haileybury College Keysborough)
- Bayboru, Emrah (Haileybury College Keysborough)
- Brumley, Douglas (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Couch, Michael (Marcellin College Bulleen)
- Dawson, Scott (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Kamil, Jonathan (McKinnon SC McKinnon)
- Komatsu, Ray (University HS Parkville)
- Lade, Catherine (Methodist Ladies College Kew)
- Liew, Edward (Balwyn HS Balwyn North)
- Marchingo, Christopher (St Kevins College Toorak)
- Maxwell, Jane (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Papachristos, Alexander (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Peyton, Daniel (Trinity GS Kew)
- Rerksirathai, Jason (Melbourne GS Melbourne)
- Shi, William (Melbourne HS South Yarra)
- Singh, Martin (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Wang, Jack (Melbourne GS Melbourne)
- Wijetunga, Chathura (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
49 (11 total)
- Coleman, Seamus (St Kevins College Toorak)
- Foda, Adel (Box Hill HS Box Hill)
- Grujic, Thomas (Lilydale HS Lilydale)
- Khan, Kamil (St Michaels GS St Kilda)
- Lanyon, Nicholas (Xavier College Kew)
- Ng, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Ni, Wendy (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Oyberman, Mark (Yeshivah College St Kilda East)
- Pham, Tin (Brighton GS Brighton)
- Rudd, Jesse (St Josephs College Newtown)
- Schmidt, William (Victorian College Of The Arts Secondary School Southbank)
48 (16 total)
- Ballard, Gavin (Warrnambool College Warrnambool)
- Heard, Geoffrey (The Geelong College Newtown)
- Liu, Yixuan (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lloyd, James (Trinity GS Kew)
- McLachlan, Hamish (St Leonards College Brighton East)
- Petty, Brendan (East Doncaster SC Doncaster East)
- Plunkett, Virginia (Genazzano FCJ Kew)
- Rait, Nicholas (Trinity GS Kew)
- Roosen, Stephen (Melbourne GS Melbourne)
- Schonberger, Shmuel (Yeshivah College St Kilda East)
- Settle, Christopher (Trinity GS Kew)
- Supasiti, Khachornwut (Scotch College Hawthorn)
- Tao, Peter (Haileybury College Keysborough)
- Tippet, Paul (Galen College Wangaratta)
- Toholka, Ryan (Braemar College Woodend)
- Wong, Aaron (Haileybury College Keysborough)
47 (25 total)
- Bicknell, Ross (Trinity GS Kew)
- Blom, Matthew (St Bernards College Essendon)
- Brooks, Cassandra (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Choi, Yves (Balwyn HS Balwyn North)
- Churchill, James (Haileybury College Keysborough)
- Hardi, Adam (Scotch College Hawthorn)
- Hurley, Warren (Luther College Croydon)
- Jones, Adam (Huntingtower School Mount Waverley)
- Kam, Chinseng (Taylors College Melbourne)
- Kay, Jessica (The Geelong College Newtown)
- Kodituwakku, Dakshinee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Kwong, Shuishing (Melbourne GS Melbourne)
- McPherson, Ashley (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Miller, Catherine (McKinnon SC McKinnon)
- Perera, Nisal (Parade College Bundoora)
- Qu, Yanzhe (St Catherines School Toorak)
- Rochwerger, Tali (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Shanthikumar, Shivanthan (Trinity GS Kew)
- Subhi, Rami (Melbourne HS South Yarra)
- Symons, Andrew (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Tao, Lingwei (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Vickers, Daniel (Xavier College Kew)
- Wakeham, David (Footscray City College Footscray)
- Walter, Simon (Melbourne GS Melbourne)
- Xu, Tian (University HS Parkville)
46 (26 total)
- Adamowicz, Tomasz (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Bearne, Keith (Xavier College Kew)
- Bolzan, Alexander (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Bornstein, Huon (Melbourne HS South Yarra)
- Ceff, Tobiah (Braemar College Woodend)
- Connell, Cia (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Crawford, Andrew (Beaconhills College Pakenham)
- Crawford, Scott (Sunbury College Sunbury)
- Cukierman, Michael (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Dilley, Russell (Yarra Valley GS Ringwood)
- Ewin, Christopher (Haileybury College Keysborough)
- Fedrizzi, Adam (Marcellin College Bulleen)
- Flavell, Adam (Camberwell HS Canterbury)
- Gannon, Richard (Xavier College Kew)
- Gao, Cheng (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Kourabis, Lefteri (Haileybury College Keysborough)
- Labiris, Michael (St Bedes College Mentone)
- Lim, Shuehwen (Taylors College Melbourne)
- McCubbin, George (St Michaels GS St Kilda)
- Oh, Victor (Melbourne HS South Yarra)
- Riglar, David (Camberwell GS Canterbury)
- Rogers, Shannon (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Saw, Tiongtjin (Balwyn HS Balwyn North)
- Ting, Joey (Taylors College Melbourne)
- Weeraratne, Charith (Mentone GS Mentone)
- Wiltshire, Trent (Mentone GS Mentone)
45 (43 total)
- Ainsworth, Gareth (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Angsuwatjarakorn, Likit (Xavier College Kew)
- Bernard, Uditha (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Bland, James (Melbourne GS Melbourne)
- Burns, Thomas (Ballarat GS Wendouree)
- Chen, Davy (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Chia, Huixian (University HS Parkville)
- Chin, Cheauwern (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Christopher, Philip (Xavier College Kew)
- Chu, Kenis (Haileybury College Keysborough)
- Densley, Callum (Mansfield SC Mansfield)
- Georgiou, Harry (Melbourne HS South Yarra)
- Hall, Samuel (Trinity GS Kew)
- Harris, Tristan (Trinity GS Kew)
- Hu, Kunyi (Wesley College Melbourne)
- Hutton, Lewis (Trinity GS Kew)
- Kerr, Robert (Blackburn HS Blackburn)
- Kung, Fongsun (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Kwok, Ginwai (Scotch College Hawthorn)
- Le, Khoa (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Linklater, Amy (Boort SC Boort)
- Loh, Sean (Melbourne HS South Yarra)
- Luo, Juntong (Melbourne HS South Yarra)
- Mao, Jingwei (Melbourne HS South Yarra)
- May, Timothy (Trinity GS Kew)
- McBrearty, Elizabeth (Loreto College Ballarat)
- Myers, Harley (Wesley College Melbourne)
- Oh, David (Box Hill HS Box Hill)
- Paleri, Siddharth (Melbourne HS South Yarra)
- Piyatissa, Sudesh (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Plant, James (Oberon HS Belmont)
- Prain, Brendan (Beaconhills College Pakenham)
- Preston, Maxwell (Beechworth SC Beechworth)
- Rayner, Johanna (Ballarat GS Wendouree)
- Rubinstein, Nikki (The King David School Armadale)
- Ruddell, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Russell, Katherine (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Sanad, Peter (Waverley Christian College Wantirna South)
- Saya, Sibel (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Sheppard, Hugh (Brighton GS Brighton)
- Sim, Leeanne (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Wong, Keinlim (Melbourne HS South Yarra)
- Zhang, Gerald (Trinity GS Kew)
44 (58 total)
- Beaton, John (Melbourne HS South Yarra)
- Bhave, Prachi (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Broughton, Susannah (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Chen, Ling (Melbourne HS South Yarra)
- Cunningham, Steven (Beaconhills College Pakenham)
- Davey, Lucas (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Duplessis, Erik (Donvale Christian College Donvale)
- Evans, Peter (Brighton GS Brighton)
- Forbes, Benjamin (Balwyn HS Balwyn North)
- Goh, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Guan, Xiaochen (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Hall, John (Eltham College Of Education Research)
- Ham, Michael (Brauer College Warrnambool)
- Hamilton, Nathan (Kingswood College Box Hill)
- Herbert, Steven (Oberon HS Belmont)
- Holmes, Catherine (Aquinas College Ringwood)
- Hradsky, Bronwyn (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Judd, Kendal (Nunawading Adventist College Nunawading)
- Leong, Andrea (Brauer College Warrnambool)
- Li, Tiansen (Trinity GS Kew)
- Lin, Alan (Camberwell GS Canterbury)
- Lindhe, Tristan (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Liu, Sijie (Balwyn HS Balwyn North)
- Loh, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Martinus, Daniel (Aquinas College Ringwood)
- McKenna, Michael (Xavier College Kew)
- Morgan, Jonathan (Nunawading Adventist College Nunawading)
- Nettle, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Nguyen, David (St Pauls College Altona North)
- Nisbet, Belinda (Woodleigh School Baxter)
- Paget, Lachlan (Ringwood SC Ringwood)
- Paull, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Purcell, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Quilici, Matthew (Eltham College Of Education Research)
- Rankin, Peter (Bayswater SC Bayswater)
- Reeves, Scott (Scotch College Hawthorn)
- Rotstein, Ben (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Schepisi, Daniel (Melbourne GS Melbourne)
- Sgarbi, Matthew (St Josephs College Newtown)
- Shaddick, Timothy (Mentone GS Mentone)
- Sivakumar, Harry (Melbourne HS South Yarra)
- Spiden, Erin (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Subramaniam, Sanjevan (Melbourne HS South Yarra)
- Suen, Benjamin (Xavier College Kew)
- Sun, Dayin (Melbourne HS South Yarra)
- Syme, Adam (Brighton GS Brighton)
- Szabo, Mark (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Tang, Yi (Brighton GS Brighton)
- Truong, Duc (Collingwood College Collingwood)
- Wang, Bin (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Wang, Zhuo (Glen Eira College Caulfield South)
- Ware, Amy (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Wesselingh, Robb (Brighton SC Brighton East)
- Whiting, Leigh (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Wu, Chu (Melbourne HS South Yarra)
- Xu, Karl (Balwyn HS Balwyn North)
- Zhu, Leigh (Melbourne HS South Yarra)
- Zimmerman, Jonathan (Leibler Yavneh College Elsternwick)
43 (74 total)
- Ackland, Hugh (Camberwell GS Canterbury)
- Bain, David (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Baxter, David (Templestowe College Templestowe Lower)
- Beale, Lucy (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Beck, Mardi (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Bertolacci, Michael (University HS Parkville)
- Bonett, Daniel (Mentone GS Mentone)
- Caldera, Kalhara (Melbourne HS South Yarra)
- Chen, Xue (Box Hill HS Box Hill)
- Chiam, Desmond (Melbourne GS Melbourne)
- Ciaravolo, Richard (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Cormick, Shannon (Ballarat HS Ballarat)
- Dingle, Wesley (Western Heights College Geelong North)
- Duke, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Fleming, Martin (St Kevins College Toorak)
- Flynn, Rose (Methodist Ladies College Kew)
- Foley, Matthew (Melbourne GS Melbourne)
- Foo, James (Melbourne GS Melbourne)
- Fordyce, Stephen (Wanganui Park SC Shepparton)
- Gilbertwilson, Ryan (Lilydale HS Lilydale)
- Godavarthy, Karthik (Balwyn HS Balwyn North)
- Griffiths, Elise (St Margarets School Berwick)
- Henein, Maryam (St Anthonys Coptic Orthodox College Frankston North)
- James, Timothy (The Geelong College Newtown)
- Joiner, Duncan (Trinity GS Kew)
- Jones, Hannah (Myrtleford SC Myrtleford)
- Kapoor, Mahima (Eltham College Of Education Research)
- Kearney, Peter (St Josephs College Newtown)
- Knox, Benita (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lai, Courtney (Mentone GS Mentone)
- Lam, Pallas (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Leong, Christopher (De La Salle College Malvern)
- Li, John (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Li, Taike (Viewbank College Rosanna)
- Liang, Si (John Paul College Frankston)
- Liew, Kevin (Melbourne HS South Yarra)
- Liu, Mengjie (Taylors College Melbourne)
- Lo, Barry (Northcote HS Northcote)
- Ly, Khoa (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Manoharan, Raveendran (Haileybury College Keysborough)
- Matthys, Justin (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- McArthur, Damien (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- McConnell, Dylan (Melbourne GS Melbourne)
- McInerney, Carmel (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Millington, Scott (Beaconhills College Pakenham)
- Munro, Robert (Girton GS Ltd Bendigo)
- Naqvi, Syed (Camberwell GS Canterbury)
- Nguyen, Quynhchi (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Nguyen, Uyen (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Ozcelik, Berkay (Isik College Broadmeadows)
- Paldus, Barbora (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Paratz, Elizabeth (Bialik College Hawthorn East)
- Patil, Nikita (Balwyn HS Balwyn North)
- Rafferty, David (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Reid, Matthew (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Rodda, Andrew (Ringwood SC Ringwood)
- Shahzadi, Sandra (Doncaster SC Doncaster)
- Shi, Le (Scotch College Hawthorn)
- So, Tiffany (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Telford, John (University HS Parkville)
- Teo, Evelyn (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Ting, Daniel (McKinnon SC McKinnon)
- Tong, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Tor, Justin (Melbourne GS Melbourne)
- Tori, Max (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Wang, Yuehua (Taylors College Melbourne)
- Whytcross, Grant (Beaconhills College Pakenham)
- Wong, Sheauchyn (Taylors College Melbourne)
- Yang, Rachel (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Yang, Zi (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Younane, Dylan (St Kevins College Toorak)
- Zanker, Jesse (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Zhu, Min (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Zhu, Xiaoxin (Presbyterian Ladies College Burwood)
42 (98 total)
- Aitken, Hugh (Catholic College Wodonga)
- Allman, Daniel (Xavier College Kew)
- Andalib, Saad (Samaritan Catholic College Preston)
- Armstrongbell, Samuel (Leongatha SC Leongatha)
- Attia, Ramy (Eltham College Of Education Research)
- Ayre, Kate (Rowville SC Rowville)
- Bain, Richard (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Barnett, Dale (Mentone GS Mentone)
- Barr, Evan (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Bhatia, Ranjit (Melbourne HS South Yarra)
- Bilgi, Pavaman (Parkdale SC Mordialloc)
- Bond, Stephanie (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Burfield, Philippa (Mentone Girls GS Mentone)
- Butler, David (Brighton GS Brighton)
- Butt, Craig (St Leonards College Brighton East)
- Carthew, Alexander (Luther College Croydon)
- Chapman, Taylor (Mansfield SC Mansfield)
- Cheh, Michelle (Balwyn HS Balwyn North)
- Chen, Zhongkai (Brighton GS Brighton)
- Chin, Jeremy (Balwyn HS Balwyn North)
- Ching, Lilian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Chooi, Melissa (Balwyn HS Balwyn North)
- Clifford, William (Camberwell HS Canterbury)
- Cole, Stacey (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Cowan, Dylan (Wesley College Melbourne)
- Fernando, James (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Fong, Nathan (Carey Baptist GS Kew)
- Gamulja, Andrew (Marcellin College Bulleen)
- Gan, Hanliang (University HS Parkville)
- Grayland, Matthew (St Josephs College Newtown)
- Hand, John (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Herath, Dinusha (Melbourne GS Melbourne)
- Herman, Mischa (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Higginbotham, Sarah (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Ho, Jessica (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Howard, Robert (MacLeod College MacLeod)
- Hu, Jiayi (Camberwell HS Canterbury)
- Huang, Lucy (Mentone Girls GS Mentone)
- Jaiswal, Iti (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Jin, Sharelly (University HS Parkville)
- Kannourakis, Joshua (St Patricks College Ballarat)
- Kavourakis, James (Camberwell GS Canterbury)
- Keebaugh, Ezra (Melbourne HS South Yarra)
- Knight, Christopher (Beaconhills College Pakenham)
- Knight, Laura (Northcote HS Northcote)
- Kovess, Timothy (De La Salle College Malvern)
- Kozlov, Martin (Nazareth College Noble Park)
- Lam, Jonathan (Melbourne HS South Yarra)
- Lance, Ashlee (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Lee, Ling (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lee, Melissa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Leigh, Oliver (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Lin, Sheng (McKinnon SC McKinnon)
- Lio, Adrian (Balwyn HS Balwyn North)
- Liu, Hanshern (Haileybury College Keysborough)
- Ljuhar, Damir (University HS Parkville)
- Lucas, Cameron (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Lucas, Ryan (Western Heights College Geelong North)
- Luu, Belinda (Vermont SC Vermont)
- Lynch, Gerard (Loyola College Watsonia)
- Mackey, James (Haileybury College Keysborough)
- Mann, Thomas (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- McCusker, Stuart (St Josephs College Newtown)
- McNamara, Peter (Maffra SC Maffra)
- Meek, Jennifer (Huntingtower School Mount Waverley)
- Michaels, Robert (Haileybury College Keysborough)
- Mursell, Richard (Scotch College Hawthorn)
- Nannegari, Abhishek (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Christopher (Rowville SC Rowville)
- Qiu, Yufei (Melbourne HS South Yarra)
- Reaburn, David (Girton GS Ltd Bendigo)
- Resuloglu, Furkan (Isik College Broadmeadows)
- Schwartz, Grace (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Smith, Jason (Whittlesea SC Whittlesea)
- Spiller, David (St Kevins College Toorak)
- Sprague, Benjamin (Bundoora SC Bundoora)
- Steward, Nicola (Toorak College Mount Eliza)
- Subramaniam, Sanjayan (Melbourne HS South Yarra)
- Suzukawa, Keigo (St Michaels GS St Kilda)
- Tao, Leanne (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Tarpinian, Phillip (Wellington SC Mulgrave)
- Thompson, Alexander (Box Hill HS Box Hill)
- Tolhurst, Michael (St Patricks College Ballarat)
- Vandevusse, Ben (Kingswood College Box Hill)
- Vohora, Ashray (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Wang, Chen (Dandenong HS Dandenong)
- Wei, Wangchun (University HS Parkville)
- Wong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Wong, Wengwii (Melbourne GS Melbourne)
- Xie, Robert (Melbourne HS South Yarra)
- Xu, Min (Essendon Keilor College Essendon)
- Yang, Chen (Huntingtower School Mount Waverley)
- Yap, Jason (Scotch College Hawthorn)
- Yates, Aaron (Melbourne HS South Yarra)
- Yogeswaran, Nanthagopan (Haileybury College Keysborough)
- Zhou, Billy (Melbourne HS South Yarra)
- Zhou, John (Blackburn HS Blackburn)
- Zhu, Miyao (Haileybury College Keysborough)
41 (119 total)
- Ahmadzai, Farhad (Dandenong HS Dandenong)
- Ariyathurai, Arun (Eltham College Of Education Research)
- Armour, Caroline (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Avital, Gary (Bialik College Hawthorn East)
- Banks, Damien (Camberwell GS Canterbury)
- Bastiampillai, Niroj (Haileybury College Keysborough)
- Benke, Lyndon (Whitefriars College Donvale)
- Berriman, Alice (Ruyton Girls School Kew)
- Bicknell, Jarrod (Aquinas College Ringwood)
- Breese, Emlyn (Brighton GS Brighton)
- Buckland, Stephen (Beaconhills College Pakenham)
- Bunting, Jackson (Melbourne HS South Yarra)
- Cerche, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Chan, Phillis (Heathmont College Heathmont)
- Chang, Terry (Camberwell GS Canterbury)
- Chapman, David (Cae Melbourne)
- Chen, Yichuan (Balwyn HS Balwyn North)
- Cheng, Vivian (Balwyn HS Balwyn North)
- Choong, Jessica (Brentwood SC Glen Waverley)
- Coney, Cameron (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Coomaraswamy, Ian (Haileybury College Keysborough)
- Cordery, Tristan (Brighton GS Brighton)
- Daloisio, Anthony (Whitefriars College Donvale)
- Davey, Phillip (The Geelong College Newtown)
- Desa, Lydon (St Bedes College Mentone)
- Desai, Kahlil (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Du, Lucy (Northcote HS Northcote)
- Excell, Heather (Balwyn HS Balwyn North)
- Fernandez, Kate (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Fernando, Sachittra (St Johns Regional College Dandenong)
- Foy, Lauren (The Geelong College Newtown)
- Freeman, Sarah (The King David School Armadale)
- Gillespie, David (Melbourne GS Melbourne)
- Gralinski, Ian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Grossman, Christopher (Scotch College Hawthorn)
- Gu, Lingzi (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Guillaume, Joseph (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Hill, Scott (Luther College Croydon)
- Hussein, Guner (Isik College Broadmeadows)
- Huynh, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Jiang, Kun (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Jobson, Adaire (Toorak College Mount Eliza)
- Jones, Christian (St Bedes College Mentone)
- Kelly, Rhys (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Ko, Chihua (Wantirna College Wantirna)
- Kodituwakku, Lakshinee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Koo, Kendrick (Taylors College Melbourne)
- Kranz, Sevastjan (Stawell SC Stawell)
- Lacota, Brendan (Catholic College Sale)
- Lai, David (Wesley College Melbourne)
- Lee, Weichun (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Lennon, Stephanie (Genazzano FCJ Kew)
- Levy, Barry (The King David School Armadale)
- Liu, Fei (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lockwood, Kent (Ballarat GS Wendouree)
- Ma, Wilson (Ballarat GS Wendouree)
- Mackie, James (Korumburra SC Korumburra)
- Maingard, Julian (University HS Parkville)
- Malalagama, Geethal (Salesian College Chadstone)
- Martin, Stephen (Bendigo Senior SC Bendigo)
- McBain, Jason (Bendigo Senior SC Bendigo)
- McClure, Owen (The Hamilton And Alexandra College Hamilton)
- McCoy, James (Trinity GS Kew)
- McCullough, Kathryn (Firbank GS Brighton)
- McManus, Liam (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Miller, Kate (Sacre Coeur Glen Iris)
- Nasiopoulos, Thomas (Balwyn HS Balwyn North)
- Neilsen, Richard (Whitefriars College Donvale)
- Ng, Michelle (Balwyn HS Balwyn North)
- Nguyen, Vincent (Mazenod College Mulgrave)
- Nuccio, James (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Pankhurst, Adam (Newhaven College Newhaven)
- Payne, Alexander (Camberwell HS Canterbury)
- Peng, Michael (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Penney, Thomas (St Josephs College Newtown)
- Peyton, James (Xavier College Kew)
- Pham, Trang (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Quach, Van (St Bedes College Mentone)
- Quan, David (Balwyn HS Balwyn North)
- Richardson, Mark (Padua College Mornington)
- Risa, Anna (MacLeod College MacLeod)
- Rix, Adam (Western Heights College Geelong North)
- Robertson, Kate (Siena College Camberwell)
- Rogers, Geoffrey (Euroa SC Euroa)
- Rolfe, Jack (Xavier College Kew)
- Rosevear, Brendan (Camberwell GS Canterbury)
- Rowe, Alexander (Carey Baptist GS Kew)
- Sanghvi, Premal (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Sanjose, Jann (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Satgunaseelan, Arani (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Saunders, Timothy (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Schodde, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Selby, Jamie (Bialik College Hawthorn East)
- Semple, Jordan (Emerald SC Emerald)
- Shen, Li (Huntingtower School Mount Waverley)
- Silverwood, David (Scotch College Hawthorn)
- Song, Xia (Kew HS Kew East)
- Stein, Liya (Parkdale SC Mordialloc)
- Stuchlik, David (Melbourne GS Melbourne)
- Tee, Joshua (Scotch College Hawthorn)
- Toner, Mathew (Myrtleford SC Myrtleford)
- Tran, Sarah (Aquinas College Ringwood)
- Tsang, Edmund (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Vanraay, Patrick (Pakenham SC Pakenham)
- Vincent, Vimal (Patterson River SC Carrum)
- Walter, James (Whitefriars College Donvale)
- Wang, Yitian (Balwyn HS Balwyn North)
- Webb, Denholm (Donvale Christian College Donvale)
- Weereratne, Benjamin (Mentone GS Mentone)
- West, Sally (The Peninsula School Mount Eliza)
- Wickramaarachchi, Suran (Melbourne HS South Yarra)
- Wilson, Alexander (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Wong, Marcus (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Yen, Jian (Warrandyte HS Warrandyte)
- Young, Thomas (Camberwell HS Canterbury)
- Zhang, Nan (The Knox School Wantirna South)
- Zhou, Jie (University HS Parkville)
- Zimet, Jonathan (Bialik College Hawthorn East)
- Zimmer, Tom (Nagle College Bairnsdale)
40 (149 total)
- Abdela, Magas (Minaret College Springvale)
- Angelatos, Alexander (Carey Baptist GS Kew)
- Ates, Ufuk (Isik College Broadmeadows)
- Attard, Daniel (Braemar College Woodend)
- Balai, Fiodor (St Kevins College Toorak)
- Baldwin, James (St Michaels GS St Kilda)
- Barton, Steven (St Josephs College Newtown)
- Bayliss, Daniel (St Kevins College Toorak)
- Bell, Matthew (Belmont HS Belmont)
- Bellingham, Matt (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Bi, Jiajia (Balwyn HS Balwyn North)
- Bonyhady, Simon (Camberwell GS Canterbury)
- Bouhafs, Aisha (Melbourne Girls College Richmond)
- Bow, Keeganjeremy (Taylors College Melbourne)
- Bower, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Bradbury, Ross (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Bradley, Nicholas (Catholic College Sale)
- Brew, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Britton, Kathryn (Sandringham College Sandringham)
- Brook, Megan (St Columbas College Essendon)
- Bunworth, Amy (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Burridge, Dianne (Whittlesea SC Whittlesea)
- Byrne, Francis (Xavier College Kew)
- Chambers, Cameron (Werribee SC Werribee)
- Chan, Michelle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Chandler, Drew (St Bernards College Essendon)
- Chau, Edith (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Chen, Chihjung (Camberwell GS Canterbury)
- Choong, Joanna (Ballarat GS Wendouree)
- Chow, Cecil (Scotch College Hawthorn)
- Coles, David (Southwood Boys GS - Tintern Ringwood)
- Cook, Andrew (St Patricks College Ballarat)
- Cross, Joshua (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Deleon, Loufatima (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Deller, Tim (Western Heights College Geelong North)
- Diacon, Andrei (Haileybury College Keysborough)
- Dias, Navin (Mazenod College Mulgrave)
- Dunlop, Tahnee (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Efthimiou, Nicholas (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Falcke, Lowan (Box Hill HS Box Hill)
- Fetah, Taufik (Melbourne HS South Yarra)
- Foster, Emma (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Frost, Rowan (Ballarat GS Wendouree)
- Fung, Season (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Gearon, Shane (Haileybury College Keysborough)
- Ghosn, Nabil (St Monicas College Epping)
- Gloury, April (St Columbas College Essendon)
- Hamson, Joel (Cobram SC Cobram)
- Henley, Benjamin (Oxley College Chirnside Park)
- Hewitt, David (Kerang Technical HS Kerang)
- Hewitt, Nicholas (The Geelong College Newtown)
- Hiremath, Mandira (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Ho, Catherine (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Ho, Jonathan (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Hoang, Saomai (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Holgate, Rosie (Wangaratta HS Wangaratta)
- Hong, Jason (Melbourne HS South Yarra)
- Hsieh, Karen (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Hurley, Sean (Niddrie SC Niddrie)
- Hussain, Ahmed (Balwyn HS Balwyn North)
- Ikhwan, Hendra (Wesley College Melbourne)
- Ivkovic, Sasa (Wellington SC Mulgrave)
- Jame, Christopher (Haileybury College Keysborough)
- Johnstone, David (Scotch College Hawthorn)
- Kapoor, Jayant (Melbourne HS South Yarra)
- Koh, Suseang (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Kumar, Vaibhav (Mentone GS Mentone)
- Kwong, Amanda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kyi, Leo (Melbourne HS South Yarra)
- Lambert, David (St Patricks College Ballarat)
- Lin, Johnny (Melbourne HS South Yarra)
- Liu, Qing (Taylors College Melbourne)
- Lobo, Derrek (Aquinas College Ringwood)
- Lu, Cathy (Killester College Springvale)
- Lyne, Briana (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Ma, Thanh (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Mackenzie, Thomas (Frankston HS Frankston)
- Mackrell, Kayne (Euroa SC Euroa)
- Malcolm, Bradley (Maffra SC Maffra)
- Mantle, Julian (Marcellin College Bulleen)
- Matthews, Gregory (Mt Beauty SC Mount Beauty)
- Maxwell, Scott (Scotch College Hawthorn)
- McConville, Chloe (Myrtleford SC Myrtleford)
- McCoy, Jessica (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- McLennan, Alice (St Pauls Anglican GS Warragul)
- McQuilten, Elise (St Leonards College Brighton East)
- Medlen, Melanie (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Miller, Jeffery (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Neyland, Bethany (Tintern Ggs Ringwood East)
- Ng, Elissa (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Ngo, Nghi (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Noronho, Keshia (Hampton Park SC Hampton Park)
- Nunn, William (Ballarat GS Wendouree)
- Obeliunas, Edis (St Josephs College Newtown)
- OBrien, Hugh (Xavier College Kew)
- Ogden, Kyle (Mordialloc College Mordialloc)
- Olszewski, Andrew (St Leonards College Brighton East)
- Ong, Hui (Melbourne HS South Yarra)
- Oreilly, Paul (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Ortencio, Jason (Salesian College Chadstone)
- Palmer, Colin (Brentwood SC Glen Waverley)
- Palmer, Mark (Belmont HS Belmont)
- Pang, Sam (Girton GS Ltd Bendigo)
- Paul, Robert (Melbourne HS South Yarra)
- Pereira, Craig (St Kevins College Toorak)
- Peters, Kavya (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Phenix, Michael (Brighton GS Brighton)
- Pilak, Venkat (St Monicas College Epping)
- Pranata, Adrian (Camberwell HS Canterbury)
- Pyke, Bryden (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Ritchie, Lachlan (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Rivadillo, David (Hillcrest SC Broadmeadows)
- Robinson, Jeremy (Maryborough Regional College Maryborough)
- Rumble, Megan (Tallangatta SC Tallangatta)
- Rundell, Stuart (Box Hill HS Box Hill)
- Sauer, Andrew (St Kevins College Toorak)
- Schulz, Matthias (Emmanuel College Warrnambool)
- Scott, David (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Seong, Weiming (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Sexton, Jayme (Ringwood SC Ringwood)
- Shanmugalingam, Indran (Scotch College Hawthorn)
- Shepherd, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Sidebottom, Vaughan (Notre Dame College Shepparton)
- Smith, Andrew (Trinity College Colac)
- Sorani, Stefan (Xavier College Kew)
- Stefanovski, Philip (Loyola College Watsonia)
- Suckling, Liam (St Leonards College Brighton East)
- Sun, Mandy (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Tahsin, Naveed (Dandenong HS Dandenong)
- Tattersall, Gemma (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Thosuwanjinda, Wanchanokjah (Montmorency SC Montmorency)
- Tolson, Amanda (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Trotter, Ezra (McKinnon SC McKinnon)
- Tsarenko, Tymur (Mentone GS Mentone)
- Turner, Kathleen (Catholic Regional College Sydenham)
- Utter, James (Trinity GS Kew)
- Varcoe, Justin (Fairhills HS Knoxfield)
- Vu, Paul (Melbourne HS South Yarra)
- Walsh, Clare (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Wang, Qian (Eltham College Of Education Research)
- Wang, Zheng (Ringwood SC Ringwood)
- Wijetillake, Aswin (Melbourne HS South Yarra)
- Willink, Elliott (Trinity GS Kew)
- Wilson, Rebecca (Melbourne Girls College Richmond)
- Woodgate, Cameron (Numurkah SC Numurkah)
- Wu, Haotian (Wesley College Melbourne)
- Yap, Khanyeung (Mazenod College Mulgrave)
- Yong, Marcus (Box Hill HS Box Hill)
- Zeng, Juliet (Buckley Park College Essendon)